Przepis na udane walentynki

Walentynki Osteria le Botti

Ten wieczór ma być wyjątkowy, piękny i smaczny. Dlatego Osteria le Botti przygotowała specjalne menu dla Zakochanych. Będzie smacznie, pięknie i aromatycznie.
Proponowane menu, jest bogate w składniki uważane za afrodyzjaki, pobudzające zmysły i uwodzicielskie. W jego ułożeniu pomógł nam Casanowa i Dante Alighieri.

Oto nasz przepis na udane walentynki:
Zestaw pierwszy – 59 zł
PRZYSTAWKA

miłosny kwartet bruschette:

  • mozzarella e salsiccia umbra – mozzarella i kiełbaska umbryjska (aromatyczna, z tajemniczym składnikiem, który pobudzi zmysły)
  • mozzarella, spinata e peperone alla griglia – mozzarella, pikantna kiełbasa spinata, grillowana papryka (lekko pikantna, pobudzająca, przyspieszająca tętno i bicie serca)
  • pomodoro fresco, capperi, olive, tonno e cipolla rossa – pomidorki, kapary, oliwki, tuńczyk i czerwona cebula (miks który doda wigoru i pobudzi)
  • carciofo, tonno, maionese – serca karczochów, tuńczyk i majonez (propozycja, która zintensyfikuje doznania)

DANIE GŁÓWNE
spaghetti chitarra con pomodoro, tonno e zucchine – spaghetti chitarra z pomidorami, tuńczykiem i cukinią (danie które poprawi samopoczucie, doda energii i wigoru)

DESER
panna cotta z sosem imbirowo-gruszkowym (na rozbudzenie zmysłów, przyspieszenie tętna, pobudzenie).

***

Zestaw drugi – 69 zł
PRZYSTAWKA
carpaccio di formaggio di Fossa con miele e noci – carpaccio z wyjątkowego rarytasu, owczego sera Fossa, z miodem akacjowym i orzechami (wielka bomba afrodyzjakowa: intensywny, lekko ostry smak sera Fossa, słodki pobudzający miód i orzechy
DANIE GŁÓWNE
gnocchi con tartufi, formaggio di capra, burro e salsa tartufata – gnocchi z truflami, serem kozim, masłem i salsą truflową (intensywne smaki, aromat trufli mocny jak feromony…)
DESER
Mecedonia di frutta (pobudzający, radosny, kolorowy miks działający na zmysły)

 

Kropką nad “I” będzie lampka wyśmienitego Prossecco w prezencie dla każdej pary.

Menu obowiązuje tylko 14 lutego w lokalu. Prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc i wskazanie, który zestaw Państwo wybieracie.
Rezerwacje przyjmujemy do 13 lutego pod nr tel.: 790 771 778