Zapraszamy do lektury artykułu w Gazzetta Italia

Miło nam poinformować, że w przedświątecznym numerze Gazzetta Italia można poczytać o Osterii le botti. To trochę takie podsumowanie roku, pełnego pozytywnych niespodzianek.

Zdobyliśmy wyróżnienie Eccelenze Italiane, Best of Award of Excellence 2017 – czyli dwa widelce w konkursie Poland 100 Best Restaurants i na koniec bardzo cenną i wiele dla nas znaczącą nagrodę Ospitalita Italiana przyznawaną przez Włoską Izbę Hanslowo-Przemysłową w Polsce, Narodowy Instytut Badań Turystycznych (Istituto Nazionale Ricerche Turistiche – IS.NA.R.T) i Związek Włoskich Izb Handlowych na świecie (Unioncamere). Patronat nad Ospitalita Italiana sprawuje Ambasada Włoch w Polsce i Ministerstwa: Spraw Zagranicznych Włoch,Dziedzictwa Kulturowego, Rozwoju Gospodarczego, turystyki i Polityki Rolnej, Żywnościowej i Leśnej (Ministri degli Affari Esteri, dei Beni e Attivita Cultureli, dello Sviluppo Economico, del Turismo e delle Politice Agricole Alimentari e Forestali).

Certyfikat Ospitalita Italiana – Ristoranti Italiani nel Mondo* posiada tylko 2170 restauracji w 63 krajach na świecie. W grudniu do tego grona dołączyła, jako pierwsza na Górnym Śląsku, tyska restauracja Osteria le botti. W Polsce takim certyfikatem mogą pochwalić się restauracje w Warszawie (16), Krakowie (2) Wrocławiu (3) i w Oświęcimiu (1).

Wszystkie te nagrody mogliśmy zdobyć dzięki Wam – naszym kochanym Klientom, Gościom, Przyjaciołom.

Poniżej artykuł.

Tekst o Osteria le botti w Gazzetta ItaliaTekst o Osteria le botti w Gazzetta Italia cd.