Kup kalendarz w środku lata i wesprzyj „Świetlikowo”

Wybudujmy Świetlikowo kalendarz

Kochani Goście, informujemy, że od wczoraj można u nas kupić specjalny kalendarz, który pomoże wybudować Świetlikowo – Centrum Opieki Dziennej i Hospicjum dla Dzieci w Tychach. To wyjątkowy kalendarz charytatywny 2017/18, który zaczyna się we wrześniu 2017 r. i kończy w roku 2018.

Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na budowę miejsca, gdzie będzie zapewniona opieka dzienna, rehabilitacja i bardzo duża pomoc dla ciężko chorych dzieci. Świetlikowo zbiera teraz pieniądze na dokończenie I etapu budowy. Do 1 miliona złotych brakuje jeszcze sporo pieniędzy.

Na drugi etap potrzebne są kolejne 2 miliony złotych, które zostaną przeznaczone na budowę hospicjum dla dzieciaków.

Kalendarz jest zatem jedyny taki… nie dość, że piękny to jeszcze pomaga małym pacjentom hospicjum. A w nim 14 niesamowitych gości na przepięknych zdjęciach. Wśród gości m.in. Martyna Wojciechowska, podróżniczka, dziennikarka, która została ambasadorką projektu czy nasz ukochany tyski zespół Cree.

Format kalendarza to B2 (50x70cm). Zapraszamy do Osteria le Botti. My już mamy nasze kalendarze i mimo że jeszcze lipiec, kalendarze wiszą na ścianach.

Zapraszamy do pomocy dla Świetlikowa