Dzień babci i dziadka

To już w sobotę i niedzielę 21-22 stycznia – Dzień babci i Dzień Dziadka, jedno z najsympatyczniejszych świąt w całym roku. Zachęcamy do spędzenia tego wyjątkowego dnia z Osteria le Botti w Tychach.

Obiad lub kolacja z najbliższymi w restauracji, będzie najlepszym podarunkiem dla naszych ukochanych Babć i Dziadków. Specjalnie dla tych, którzy chcą świętować ten dzień w wyjątkowy sposób, przygotowaliśmy specjalną propozycję.

Wszystkich, którzy w tym dniu pojawią się w Osteria le Botti w składzie DUŻA RODZINA*, premiujemy 10-procentowym rabatem na pizze, makarony i desery od całego rachunku.

*DUŻA RODZINA to minimum 4 osoby (np. wnuki, rodzice, opiekunowie) plus co najmniej jeden z Dziadków. W skład mogą wchodzić członkowie bliższej i dalszej rodziny, czy przyjaciele, miks kilku rodzin. Wybór składu pozostawiamy Wam 🙂

Chcemy w ten sposób promować wspólne wielopokoleniowe posiłki, w miłej, rodzinnej atmosferze, tak by zarówno polskiej, jak i włoskiej tradycji rodzinnego biesiadowania przy stole, stało się zadość.

Żeby wziąć udział w promocji zarezerwuj wcześniej stolik:

dzwoniąc pod nr tel.: 790771778

e-mailowo:kinga@osterialebotti.pl

 

*Promocja ważna w dniach 21-22 stycznia br., dotyczy zamówień powyżej 100,00 zł.

Przy rezerwacji stolika należy poinformować o chęci skorzystania z promocji z okazji Dnia Babci i Dziadka. Rezerwacja jest bezpłatna.

***

Dzień Babci i Dziadka obchodzony jest w Polsce od 1964 roku. Jest to czas, kiedy wnukowie mogą podziękować swoim dziadkom za wszystko co dla nich zrobili, za opiekę, troskę, ciepło i  miłość.

We Włoszech Dzień Babci i Dziadka przypada na 2 października, w dniu, kiedy obchodzone jest kościelne święto Aniołów Stróżów. Do kalendarza weszło bardzo niedawno, a pierwsze oficjalne obchody odbyły się w Lombardii, której stolicą jest Mediolan. Pomysłodawcą święta był przewodniczący regionu Lombardia Roberto Formigoni.

Zapraszamy.